O nas ...
Nasza firma już od 10 lat zajmuje się przewozem osób świadcząc usługi w postaci wynajmu busów i wynajmu autokarów z kierowcami.
Systematycznie modernizujemy naszą flotę busów i autokarów kupując zazwyczaj fabrycznie nowe samochody spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz emisji spalin Euro 5 i Euro 6.

Wybierając busy 9 - 23 miejscowe zaufaliśmy marce Mercedes-Benz która swym prestiżem i wieloletnim doświadczeniem gwarantuje niezawodność wykorzystywanych przez nas busów.
Wśród autokarów także postawiliśmy na najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jaki oferują autokary Setra, które przez przewoźników uważane są za najbardziej bezawaryjne, natomiast przez pasażerów za najwygodniejsze. Jednym słowem najlepsze autokary na świecie.
W swojej flocie posiadamy także samochody osobowe klasy premium marek Audi, BMW i Mercedes.

Nasze busy i autokary wyposażone są w klimatyzację z indywidualnymi nawiewami dla każdego pasażera, wygodne rozkładane i rozsuwane na boki fotele z pasami bezpieczeństwa, telewizory z DVD, mikrofon dla przewodnika, dużą przestrzeń bagażową itp.

Nasi kierowcy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem w pracy za kierownicą, są zawsze doskonale przygotowani do każdej trasy, a ich wysoka kultura osobista sprawia że podróż z naszą firmą jest nie tylko wygodna ale także przebiega w sympatycznej atmosferze.

Jeździmy dla:
wynajem busów i autokarów z kierowcą
Zadaj nam pytanie o cenę
napisz do nas ...
twojeautokary@wp.pl

wypełnij formularz ...
licencjonowany przewóz osób
Click for new image
lub zadzwoń
tel. 606-224-254

Kontakt:
DAMAROBUS s.c.
ul. Wigury 36
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-234-70-04


Filia w Warszawie
ul. Senatorska 30
00-283 Warszawa
StartOfertaO nasAutokaryBusyCennikKontaktWycieczki